Oferta

Paintball to świetna zabawa i dużo adrenaliny. To gra, która uczy współpracy i budowania relacji międzyludzkich, kształtuje świadomość społeczną oraz uczy rozwiązywania zadań w grupie. Paintball to gra dla każdego, kto oprócz aktywności fizycznej dba o niezapomniane chwile pełne wielkich emocji. Dzięki nam paintball w Warszawie będzie wyjątkową przygodą!

We Frag Factory organizujemy: imprezy firmowe, urodziny, niezapomniane wieczory kawalerskie, szalone wieczory panieńskie, niecodzienne imprezy dla dzieci, gry firmowe, szaleństwo paintballowe, a także spotkania przy grillu, niecodzienne walentynki i inne wyjątkowe imprezy w Warszawie. Możesz też przyjść do naszej siedziby i po prostu pograć w paintball;) >>>

W naszym posiadaniu jest największa i najlepsza hala paintballowa w stolicy. Specjalnie dla naszych klientów zbudowaliśmy miasto oparte na ruinach do gry w paintballa! Zaspokoimy gusta nawet najbardziej wymagających graczy!

Współpracujemy z najlepszymi instruktorami paintballa i survivalu oraz polskimi mistrzami paintballa i z doświadczonymi graczami. Wspólnie tworzymy najbardziej niepowtarzalne pomysły na przyjęcia. Możliwości i scenariuszy jest tyle, ile podpowiada Ci wyobraźnia!

Ramy do markerów: Tippmann 98 custom, Rental, JT Tactical 5 i Spyder Xtra. Nasze maski termiczne Empire Helix, Tippmann i JT są wyposażone w podwójne szyby, które zapobiegają parowaniu. Stosowane przez nas wysokiej jakości kulki do paintballa zmniejszają uczucie bólu.

Zapraszamy rodziców i dzieci od 7 roku życia na imprezy tematyczne z elementami paintballu, aikido i samoobrony – prowadzone pod okiem pedagogów i instruktorów (np. Urodziny pod hasłem „Gwiezdne Wojny”, „Piraci z Karaibów”). Szkołom i organizacjom polecamy zajęcia edukacyjne, gry plenerowe, obozy weekendowe, półkolonie i zielone szkoły.

Obsługujemy imprezy integracyjne w Warszawie i w całej Polsce. Przygotowujemy scenariusze oparte na budowaniu zespołu (naturalna kreacja liderów, umiejętność działania w stresie i trudnych warunkach, rozwiązywanie typowych problemów). Organizujemy też turnieje, zapewniając uczestnictwo zawodowych sędziów, puchary i medale dla uczestników.

Ofertę dostosowujemy do możliwości, oczekiwań i pomysłów naszych klientów, do których zawsze podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy!