O nas

Firma FragFactory powstała w maju 2005 roku. W tamtym czasie jej siedziba mieściła się na terenie dawnej fabryki żarówek „Róża Luksemburg” w Warszawie.

Nasza powierzchnia zajmuje prawie 6000m 2. Pole o powierzchni 3500m 2 zostało dostosowane do potrzeb organizacji imprez paintballowych. Tym samym rozpoczęliśmy nowy etap w rozwoju tego sportu.

Szybko rozszerzyliśmy naszą działalność, aby sprostać potrzebom grup zorganizowanych. Zaczęliśmy organizować imprezy integracyjne, zloty paintballowe, wieczory kawalerskie i urodziny dla dzieci (od 7 lat). Posiadamy także zaplecze do organizacji imprez na 150 osób.

W maju 2012 roku otworzyliśmy specjalnie utworzone miasto paintballowe, czyli odwzorowany model fragmentu zbombardowanego miasta. Wystawialiśmy także bitwy historyczne, w tym wydarzenia z Powstania Warszawskiego. Korzystając z naszego doświadczenia staramy się, aby nasze markery, maski, umundurowanie, piłki, obsługa oraz boisko były na jak najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Nasza działalność opiera się na promocji aktywnego spędzania wolnego czasu. Nie ograniczamy się tylko do organizacji imprez dla firm czy klientów indywidualnych. Współpracujemy z publicznymi ośrodkami pomocy społecznej i organizacjami harcerskimi. Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do uprawiania sportu. Proponujemy paintball jako alternatywną formę spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych wydarzeń oraz do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku (jeszcze więcej zdjęć).