Najlepsze strony z zakładami sportowymi

Najlepsze strony z zakładami sportowymi

Sport jest ekscytujący, a zakłady sportowe są nawet jeszcze bardziej. Zakłady sportowe lub hazard sportowy obejmują przewidywanie wyniku wydarzenia sportowego i obstawianie na nim prawdziwych pieniędzy. Wiele kasyn online oferuje legalne platformy zakładów sportowych. Zakłady obstawiane są na piłkę nożną, koszykówkę, hokej, wyścigi samochodowe, a nawet wyścigi zwierząt. Istnieje wiele innych niezwykłych opcji zakładów sportowych, takich jak zakłady na nagrody Grammy, wyniki wyborów politycznych, programy telewizyjne typu reality show i wiele innych. Przy większym dostępie i popularności zakładów sportowych znalezienie odpowiedniej strony z zakładami online jest trudne. Oto niektóre z najlepszych witryn z zakładami sportowymi online z szybkimi wypłatami i najlepszymi kursami.

888sport

888sport jest spółką zależną 888 Holdings. Międzynarodowa firma bukmacherska online ze szczególnym naciskiem na sport jest najlepsza w swojej kategorii. Rejestracja jest łatwa i dostępna w wielu różnych krajach. 888sports zapewnia graczom rozrywkę dzięki zakładom na żywo oraz atrakcyjnym kursom.

Betway

Betway

Betway to prywatna firma hazardowa online założona w 2006 roku. Jest bardzo renomowana w swojej branży i posiada licencje w kilku krajach, takich jak Włochy, Malta, Dania, Hiszpania, Niemcy, Meksyk, RPA i Szwecja. W swoich zasobach mają kilka marek, takich jak Betway Casino, Betway Bingo, Betway Poker i Betway Vegas.

Willian Hill plc

William Hill założył swoją firmę w 1934 roku, zachowując własne imię jako nazwę dla marki. Siedziba firmy znajduje się w Londynie, a firma ma też liczne biura w całej Wielkiej Brytanii. Firma ma obszerną listę opcji obstawiania, ale dość ograniczony okres bonusowy. William Hill to zaufana marka z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, otrzymasz dodatkowe bonusy.

BetVictor

BetVictor

BetVictor to kolejna firma bukmacherska oferująca zakłady sportowe online. Założona w 1946 roku przez Williama Chandlera, oferuje opcję na minimalny depozyt z maksymalnym limitem wypłat. Firma zaprojektowała niezwykle przyjazną dla użytkownika aplikację mobilną. Funkcje specjalne są dostępne tylko w ich aplikacji. Głównym atutem BetVictor jest duży wybór korzystnych kursów. Największą wadą jest ich nadopiekuńczy zespół obsługi klienta.

DraftKings

Jeśli interesujesz się sportami fantasy, DraftKings jest miejscem dla Ciebie. Mają oni codzienne i cotygodniowe zawody sportowe oparte na sportach fantasy. Założona w 2012 roku DraftKings jest jedną z niewielu legalnych witryn z zakładami sportowymi dostępnych online. Mają również standardową platformę zakładów sportowych opartą na pięciu amerykańskich sportach – NBA, PGA, NFL, NHL i MLB.

PointsBet

PointsBet to najnowszy bukmacher w Australii, założony niedawno w 2019 roku. Oferuje zarówno zakłady sportowe, jak i wyścigowe. Aplikacja mobilna PointsBet to bardzo przyjazna dla użytkownika platforma z atrakcyjnymi nagrodami i bonusami.

Ladbrokes Coral

Brytyjska firma bukmacherska Ladbrokes Coral, założona w 1886 roku, jest jedną z najstarszych firm bukmacherskich. Początkowo był właścicielem marki American Hilton Hotel. Jest również jedną z nielicznych firm notowanych na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Miles S Moses